وبلاگ

رهبر کسب و کار خود باشید

مرکز توسعه مدیریت و رهبری مدیر سام با شعار ” رهبر کسب و کار خود باشید” در محیط کسب و کار فعال است. این مرکز با برخورداری از طیف وسیعی از استادان برجسته رشته مدیریت در گرایش های مختلف با ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری به مدیران، سازمان ها و تمامی افراد علاقمند  با استفاده از فناوری نوین در تلاش است تا در راستای رشد و اعتلای دانش مدیریت و رهبری در کسب و کار گامی مؤثر بردارد.

مدیر سام با هدف بهبود درک و توسعه مهارتهای رهبری و استراتژی، بر اساس ارزشهای سازمانی، در دسترس ترین، به روز ترین و به صرفه ترین روش آموزش را برگزیده است. از آنجا که برای مخاطبین مدیر سام زمان از اهمیت فراوانی برخوردار است، مدیر سام بستری را فراهم کرده است که با عدم وابستگی به زمان و مکان برای دریافت خدمات آموزشی، مشتریان با خیالی آسوده مدیر سام را برگزینند.

اما آموزش ها در مدیر سام فقط به موارد فوق محدود نمی شود، برگزاری کلاس های آنلاین و سنتی دروس مدیریت از دیگر برنامه های آموزشی مدیر سام است، همچنین برگزاری سمینارهای کاربردی و  کارگاه های آموزشی به صورت عمومی و خصوصی نیز در دستور کار مدیر سام قرار دارد.

همچنین مدیر سام برنامه هائی را ترتیب می دهد که بر نیازهای رهبری در سازمان های خاص تمرکز دارد. هدف مدیر سام از این برنامه ها، کمک به توسعه ظرفیت رهبری سازمان ها برای حل چالش های محیطی در فرهنگ خاص آنها می باشد. برخی از این برنامه ها عبارتند از​

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید